Reklam
Çiftçiler, İş Bankasıyla daha mutlu olacak

Çiftçiler, İş Bankasıyla daha mutlu olacak

Türkiye İş Bankası Geleneksel Tarım Toplantısında Ardahan’da çiftçilerle buluştu.

13 Nisan 2018 - 16:45

Halilefendi Mahallesi Kura Nehri kenarında bulunan Ardahan’ın en kaliteli mekanlarından olan Lezzet-i Kür’de ki toplantıya Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Ardahan Ziraat Odası Başkanı Latifşah Sural, Ardahan İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Şube Müdürü Özgür Kaçar, Türkiye İş Bankası ve Tarsim yetkilileri ile çok sayıda çiftçi  katıldı.

Toplantıda konuşan, Türkiye İş Bankası Erzurum Bölge Müdürü Gökhan Kahraman; Türkiye İş Bankasının hızlı ve çözüme dayalı bir çalışma anlayışıyla Ardahan’lı Tarım işletmelerinin yanında olduğunu kaydetti.

Türkiye İş Bankası Ticari Bankacılık Pazarlama Bölümü Müdür Yardımcısı Yıldırım Tatay ise;  Ardahanlı çiftçilerin Türkiye İş Bankası’nda, traktör, ekipman, hayvan alımı, ahır tadilatı ve benzer her türlü finansman ihtiyacının bir karşılığının bulunduğunu ifade ederek, Banka ürünleri hakkında bilgiler verdi.

Tarsim ( Tarım Sigortaları ) konusunda toplantıda çiftçileri bilgilendiren Tarsim Erzurum Bölge Müdürü Meriç Özdemir ise, Devlet destekli tarım sigortalarının önemine değinerek Çiftçilerimizin, doğal afetler ve diğer risklerden oluşabilecek zararlarının tazmin edilmesi ve korunması için, Ekili alanlarını ve hayvanlarını uygun primlerle güvence altına alabileceğini ifade etti.

Ardahan Ziraat Odası Başkanı Latifşah Sural’da Ardahanlı çiftçiler adına söz alarak; Banka kredileri ve uygulamaları konusunda çiftçilerimizin isteklerini dile getirdi ve traktör kredi yerine inekçilik kredinsin verilmesini talep etti.

23 Şubat Ardahan Haber Göle Haber

Bu haber 1386 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TAMER TUNA ARDAHAN’DA!
TAMER TUNA ARDAHAN’DA!
NEVRİYE DERDİYOK: BİZ TAYYİP’LE GELMEDİK, CHP’LİYİZ
NEVRİYE DERDİYOK: BİZ TAYYİP’LE GELMEDİK, CHP’LİYİZ