Reklam
CHP Damal’da zaferi taçlandırmak istiyor

CHP Damal’da zaferi taçlandırmak istiyor

11 Mart 2019 - 15:36

Cumhuriyet Halk Partisi Damal İlçe Örgütü seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.  

CHP Damal İl Genel Meclis üyeleri Binali Özek ve Hüseyin Gücü, CHP’nin kalesi olan Damal ilçesinde 2-0 yapmanın peşinde. CHP Damal İlçe Başkanı Ali Çaylar ile birlikte seçmenlere ulaşıp sorunlarını dileyen İl Genel Meclis Üyeleri,  köylerin kilit parke yol, alt yapı, içme suyu, menfez ve kanalizasyon sorunlarının çözümü için her türlü çabayı ortaya koyacaklarını dile getiriyorlar.

Tecrübesi ve çalışmalarıyla Damal halkının gönlünde güzel bir yer edinen Binali Özek, 3. Defa İl Genel Meclis Üyeliğine aday olurken, 2. Sıra adayı Hüseyin Gücü ise yeniden seçilirse Damal Halkına ikinci defa hizmet götürmek istiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Damal İlçe Örgütü, 31 Mart 2019′ da yapılacak olan Yerel seçimler için hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Damal’da Belediyeyi kazanmasına kesin gözüyle bakılan CHP, İl Genel Meclis üyeliği için köylerde büyük seçim çalışması gerçekleştiriyor.

ÖZEK: TECRÜBEMİZ DAMAL İLÇESİNE CİDDİ YATIRIMLAR KAZANDIRDI

Seçim çalışmaları kapsamında köylere günübirlik ziyaretler gerçekleştiren CHP Damal İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Binali Özek,  “Yaklaşık bir aydır ”Martın Sonu Bahar” sloganıyla diğer aday arkadaşım Hüseyin Gücü ile birlikte aktif olarak seçim çalışmaları yürütmekteyiz. Ziyaret ettiğimiz köyler ve ilçe merkezindeki seçmenlerimizin sıcak ve samimi davranışı ile karşılaşmaktayız. Hep birlikte bir bütün içerisinde, ötekileştirmeden, kırmadan dökmeden samimi bir anlayışla yürüttüğümüz çalışmalardan olumlu sonuçlar elde ediyoruz. Yerel Yönetimler konusunda tecrübemizi ortaya koyarak İl Genelinde Damal İlçemize bağlı köylerin daha fazla yatırım almasına çalışıyoruz. Bu konuda Damal İlçemizde hem birlik beraberliğimizi sağlıyoruz, hem de daha yaşanabilir sorunsuz köylerimizin olması konusunda gayret gösteriyoruz. Biz Damal halkına geçmişte olduğu gibi yine güveniyoruz” dedi.

GÜCÜ: EŞİT VE ADALETLİ OLMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Köy bazlı çalışmalar yürüterek sorunları inceliyoruz diyen Hüseyin Gücü ise, “Projelerimiz seçmenlerimizle paylaşıyor gözden kaçırdığımız yanları not alarak projelerimizi revize ediyoruz.  Çalışkan bir yönetim anlayışı ile hep birlikte bir bütün içerisinde yöneteceğimizi, sadece oy istemek için değil projelerin hayata geçmesinde sorunların yerinde tespit edilmesinde seçmenlerimizle birlikte beraber olacağız. 1 Nisan´dan dan itibaren hayata geçirmeyi hedeflediğimiz projelerimiz arasında köy içi parke taş yapımında eksik kalan kısımların tamamlanması, köy yollarında kaplama asfalt yerine sıcak asfalt yapılması, yayla yollarının daha kullanışlı ve elverişli hale getirilmesi, köy ve yaylalarda hayvan sulama göletleri ya da kanalları oluşturulması, Cem Evi ve düğün solonu olmayan köylerde köy muhtarı ile birlikte çalışmalar başlatılması gibi projelerimiz mevcuttur.

Bunun yanında İçme suyu depolarının yenilenmesi, otomatik ilaçlama makineleri ile desteklenmesi gibi birçok proje hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hizmet için varız, birlikte başaracağız. Kazanan Damal olacak” dedi.

ÇAYLAR: ZAFER YİNE CHP’NİN OLACAK

CHP Damal İlçe Başkanı Ali Çaylar ise, Damal’da mevcut Başkan Ergin Önal’la yine seçimi kazanacaklarını ifade ederek, “Belediye Başkanlığı seçiminde büyük bir farkla seçimi tekrar kazanacağımıza inancımız tamdır. Belediye Başkanlığı seçiminin yanında İlçemizde İl Genel Meclis üyeliğinin ikisini de kazanarak seçim zaferimizi taçlandırmak istiyoruz. Bu konuda kadim Damal halkına güvenim sonsuzdur. Her şey Damal’ımız için daha güzel olacak” diye konuştu.

Bu haber 2035 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ’DEN ESNAFA MASKE VE ELDİVEN
GENÇ PARTİ’DEN ESNAFA MASKE VE ELDİVEN
ARDAHAN’DA KAÇ VAKA VAR!
ARDAHAN’DA KAÇ VAKA VAR!