Reklam
CHP Ardahan anketimiz sonuçlandı!

CHP Ardahan anketimiz sonuçlandı!

01 Ekim 2018 - 22:12 - Güncelleme: 01 Ekim 2018 - 22:38

Ardahan’ın en çok okunan www.ardahanhaber.com.tr adlı haber sitemizde yayınlanan ‘Ardahan’da CHP Belediye Başkan adayı kim olmalı’ anketi sonuçlandı.

İş adamı Celil Toprak, Av. Müzeyyen Çiftçi Yolaçan, ARDAFED Başkanı Fakir Yılmaz, İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri Mete Özdemir, Ardahan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Cemalettin Ayvazoğlu, Ezc. Yunus Dündar, CHP Posof eski Belediye Başkanı Şükrü Bozyiğit, Kars Sanayi eski İl Müdürü Kenan Yılmaz, Eski Milletvekili Faruk Demir’in yarıştığı ankette Toprak, Yolaçan ve Ayvazoğlu arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı.

Bir hafta süren ve yaklaşık 3 bin kişinin oy kullandığı ankette Ardahan’da ikamet eden isimlerin ön plana çıktığı gözlenirken, 31 Mart 2019’da yapılacak mahalli seçimler öncesi Cumhuriyet Halk Partisi’nde aday adayı bolluğu yaşanacak.

Öte yandan MAKTEKSER Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Nasıroğlu ve 22, 23 ve 24. Dönem CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt’ün de CHP’de Ardahan Belediye Başkan aday adayı olacağı konuşuluyor.

Bu haber 2364 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 5 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Gündoğdu’nun adaylığı düşürüldü
Adnan Gündoğdu’nun adaylığı düşürüldü
Milletvekili Atalay: Göle kaledir, yıkılmaz
Milletvekili Atalay: Göle kaledir, yıkılmaz