Reklam
Çetin Demirci güven tazeledi

Çetin Demirci güven tazeledi

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası'nın 5 meslek grubunda 14 meclis üyesinin belirlendiği seçimler gerçekleştirildi.

01 Nisan 2018 - 17:12 - Güncelleme: 01 Nisan 2018 - 19:29

Mevcut Başkan Çetin Demirci yeşil renk, Sevim Köseliören’in ise beyaz renk kullandığı ATSO seçimide kazanan taraf Çetin Demirci ve ekibi oldu.

Ticaret ve Sanayi Odası binasında yapılan seçime katılım yoğun oldu. 484 delegesi bulunan odanın meclis üyesi seçimleri heyecan içinde geçti. 379 delegenin katıldığı seçim, ATSO Toplantı Salonu'nda yapıldı. Seçimde, mevcut başkan Çetin Demirci ve Sevim Köseliören yarıştı. Açılan sandıklarda başkan adayı Çetin Demirci'nin listesi 5 meslek grubundan 14'ünü de alarak galip geldi. 

Günlerdir kimin kazanacağı merakla beklenen Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası seçimini Çetin Demirci ve Grubu kazandı.

Seçim sonrası Demirci, bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, "5 meslek grubundan da başarıyla çıktık. Bizler daha genç bir ekiple Ardahan’a daha büyük projeler katmak için çalışacağız. Bütün üyelerimize, buraya gelen, seçime giren ve bizimle yarışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dostluk ve centilmenlik her zaman doğrusudur. Hepimiz Ardahan için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Onlarda aynı amaç için geldiler. Ama bizim yaptıklarımız devam sürecinde daha çok oy aldı. Ekibim ve kendi adıma herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 4137 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • DİLEK -OKTAY ÖZDEMİR
    8 ay önce
    İnsanı büyük yapan azmi sabrı ve sevgi dolu gönlüdür Büyük insan olmadan büyük işler yapılamaz Emeklerin her zaman mükafatını bulsun.Daha büyük işlere de imza atman dileğiyle Sana ve Meltem, e selamlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’de CHP, Halil Aras’la bir adım önde
Göle’de CHP, Halil Aras’la bir adım önde
Hanak’ta Necat Tuna heyecanı
Hanak’ta Necat Tuna heyecanı