Reklam
CEMİYETİMİZDEN PROVOKATÖR SALDIRIYA KINAMA

CEMİYETİMİZDEN PROVOKATÖR SALDIRIYA KINAMA

21 Nisan 2019 - 21:21

Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroglu’na Ankara Çubuk’ta katıldığı şehit cenazesinde yapılan saldırının provokatör bir saldırı olduğunu kaydeden Cemiyet Başkanı Özkan Karakaya “Şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan fiili saldırı demokrasimize, toplumsal barışa ve ulusal birliğimize kastetmiş bir provokasyondur. Esefle kınıyoruz ve herkesi sağduyuya davet ediyoruz. Bu ülkenin huzurunu birliğini ve beraberliğini bozmaya hiç kimsenin hakkı yoktur ve hiç kimsenin de haddi de değildir. Kardeşi kardeşe kışkırtanlar kazdıkları kuyuya kendileri düşeceklerdir. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroglu yalnız değildir. Yetkililere çağrımız; Kılıçdaroğlu’na saldırı ile ilgili olayın sorumluları hakkında yasal işlemlere başlatılmasıdır” ifadelerini kullandı.

DENİZ DEMİR, CANSİPARANE OLDU 

Bu arada Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı sırasında yanında bulunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Ardahan Göleli hemşerimiz Deniz Demir, Kılıçdaroğlu’nu yumruklardan korumak için cansiperane mücadele ortaya koydu.

Saldırı görüntülerinde Kılıçdaroğlu’na vurmaya çalışan provokatörlere karşı Kılıçdaroğlu’na kalkan olan Deniz Demir, gelen saldırılara karşı amansız bir mücadele vererek, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu provokatörlere karşı korudu. 

Bu haber 2265 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ