Reklam
Cem Uzan Dönüyor!

Cem Uzan Dönüyor!

18 Temmuz 2019 - 10:52

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Avrupa da bulunan Partisinin Genel Başkanı Cem Uzan’ın çok yakında Türkiye’ye geleceğini ve aktif siyasete başlayacağını söyledi. 81 İl içerisinde yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirdiği ziyaretler ile en başarılı İl Başkanı ünvanını eline alan Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Gazetecilere yaptığı açıklamada, Genel Başkan Uzan’ın yakın zamanda Türkiye’ye geleceği için Parti teşkilatı olarak aktif çalıştıklarını, Ardahan’ın beş İlçesine teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını bildirdi.

ÇOBAN; GENEL BAŞKAN İÇİN HAZIRLIK YAPIYORUZ

2009 yılında Türkiye'yi terk etmek zorunda kalan ve yaklaşık 10 yıldır Fransa'da yaşayan Genç Parti Genel Başkanımız Sayın Cem Uzan’ın daha önce Twitter hesabından da "Döneceğim Türkiye'm" mesajını paylaşmıştı diyen Çoban; “Çok heyecanlıyız, mutluyuz ve çok sevinçliyiz. Yarınların aydınlık yüzü Türk siyasi tarihine damga vurmuş partimizin Genel Başkanı Türkiye’ye geri dönüş kararı alması hepimizi çok mutlu etmiştir. Bunun için teşkilat olarak hazırlıklara başladık ve çalışmalarımızı yoğunlaştırdık” dedi.

UZAN, DAVAYI KAZANMIŞTI

Partisinin Genel Başkanı Cem Uzan'ın, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde çocuklarının dondurulan mal varlıkları ile ilgili Türkiye'ye karşı açtığı davayı kazandığını da anımsatan Başkan Çoban, bilindiği gibi, 2002 ile 2003 yıllarında alınan kararlarla Uzan'ların Türkiye'deki mal varlığına tedbir konulmuştu.

Bu haber 1196 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ