Bu gün muhalefet edenler, yarın ne diyecek?

Bu gün muhalefet edenler, yarın ne diyecek?

Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, "Hak ve hakkaniyet  ilkelerinden ayrılmadan hakkı hakka teslim etmek, bir insanın sokağını, caddesini ve kentini seveceği, insanların mutlu olduğu bir Göle kurmak için sabırlı bir şekilde sessiz bir devrim gerçekleştiriyoruz” dedi.

09 Eylül 2017 - 18:01 - Güncelleme: 09 Eylül 2017 - 19:51

Başkan İsmailoğlu, Göle Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Özkan Karakaya’ya seçildiği günden itibaren başlattığı projeler hakkında bilgiler vererek dünün ve bugünün Göle’sinde nelerin yapıldığı konusunda samimi açıklamalarda bulundu.

GÖLE BİR KÖYDÜ!

Cumhuriyet tarihinden bu yana Göle İlçesinin en büyük sorunları çözülmemiş köy görünümündeki bir İlçeyi 30 Mart 2014'te teslim aldıklarını açıklayan Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, “başlattığımız devasa projeler tamamlandığında parti içi ve parti dışında muhalefet edenlerin yarın ne diyeceğini çok merak ediyorum” dedi.

BU PROJELERİN BİR BEDELİ VAR!

Değişim sloganıyla yola çıktıklarını açıklayan Başkan İsmailoğlu, “Ardahan’ın en büyük İlçesi Göle’de, İçme suyu, enerji hatlarının yer altına inmesi, kanalizasyon projesi, derelerin ıslahı, atık su ve yağmur sularının yer altına alınması, doğalgaz projesiyle birlikte kentin en önemli büyük altyapı projelerini bir kalemde çözerek üstyapıya geçeceğiz. Bu projeler ve çalışmalar Göle İlçesi için bir tarihtir. Yatırımlar yapılırken çamur, çöp ve tabi ki de toz olacak. Halkımız müsterih olsun projeler bitime doğru gidiyor. Hiçbir fitne fesada kulak vermesinler. Büyük projelerimiz aynı anda yapılıp çözüme kavuşacak. Bu projeler tamamlandığında altyapı sorunu yıllarca konuşulmayacak ve tartışılmayacaktır. Toz, toprak ve çamur gibi bir derdimiz olmayacak, üstyapı için peyzaj çalışmalarına daha çok ağırlık vereceğiz” dedi.

ANA CADDELERE SICAK ASFALT DÖKÜLECEK

Ardahan ve İlçeleri için topyekun bir seferberlik örneği başlatan AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’a sonsuz teşekkürlerini ileten Başkan İsmailoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugün Ardahan ve İlçelerinde yapılan devasa yatırımlar Milletvekilimiz Atalay’ın üstün çaba ve gayretlerinin verdiği amansız mücadelenin bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Taleplerimiz ve projelerimiz, Milletvekili Atalay’ın takipleri sonucu hayata geçiyor. Göle İlçesinde başlattığımız Hamam, sauna, konuk ve taziye evi dinlenme alanı olarak yapılan ÇATOM projesi tamamlanıyor.  Modern hayvan pazarı ve şehirlerarası otogar terminal projelerimizin projesi sürüyor. Kaldırım ihalesi yapıldı yakında başlayacak. Ciddi bir borç ödedik. Makine ekipman ve araç filomuzu yeniledik. Arıtma projemiz 2018’de tamamlanacak.  Altyapı çalışmalarımız tamamlandığında Kars ve Oltu Caddelerine sıcak asfalt dökeceğiz. Göle’mizi yarınlara hazırlıyoruz.”

Bu haber 1090 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • goleli
    9 ay önce
    Haktan hukuktan bahsediyorsunuz tamam çok güzel peki siz seçildikten sonra belediyenin yapım aşamasında o*** ve yeni başlayan birçok inşaatı var bu inşaatlardan sorumlu mutaitlerin sizin ve abinizin hizar atelye sinden başka bir hizar dan kereste almasına ve hatta mutaitleri bile diğer hizarci arkadaşlarla tanıstirma fırsatı vermiyorsunuz .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Köksoy’dan Belarus Büyükelçisine açık teşekkür
Köksoy’dan Belarus Büyükelçisine açık teşekkür
Ardahan'da trafik kazası, yaralı
Ardahan'da trafik kazası, yaralı