Reklam
BU GENÇLERE SAHİP ÇIKIN

BU GENÇLERE SAHİP ÇIKIN

02 Mart 2020 - 15:28

Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya’nın destekleri ve sponsorluğunda kurulan Hanak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Kick Boks, Muay Thai MMA ve Ju Jitsu ve Wushu Sanda Branşlarında büyük başarılara imza atıyor.

Hanak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kurucusu, antrenörü ve aynı zamanda kulüp başkanı olan Ardahan Hanak'lı hemşerimiz Aytekin Demirci, 15 yıllık sporcu geçmişiyle Gebze’den ilçemize gelerek gençlere sosyal ve sportif alanlar açmanın yanı sıra, kurduğu salonda ilimiz ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Sporun önemi ve faaliyetleri hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Demirci: “Öncellikle Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya’nın vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızın destekleri sayesinde hep bir adım ileriye yürüdük. Salonumuzun kuruluş amacı, kahve köşelerinde kötü alışkanlıklara yönelen gençleri oradan alıp daha başarılı ve faydalı birer birey olarak topluma kazandırmak için çalışıyoruz. İlimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek adına faaliyetlerimiz sürüyor. 26.12. 2018 tarihinde kurulan kulübümüz Kick Boks, Muay Thai MMA (karışık dövüş sanatları), Ju Jitsu ve Wushu Sanda Branşlarında çalışmalar düzenlemektedir. Erzurum’da düzenlenen müsabakalarda derece elde edip daha sonra 6 Sporcuyla Giresun'da düzenlenen bölge şampiyonasında 6 sporcumuzda derece yaparak ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ettik. Daha sonra Kocaeli’de düzenlenen Muay Thai branşında 2 Sporcuyla yine birincilik elde ettik. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde düzenlenen kulüpler arası müsabakada yine iki Sporcuyla katılarak birinci olup kupamızı aldık. Kulüp Sporcularımızdan ve yönetiminden olan Berkan Turan Asistan yardımcı antrenör ve aynı zamanda ilimiz adına Ju Jitsu dövüş branşında İl temsilcimiz olarak mazbatasını aldı. Kısa zamanda çok büyük başarılar elde ettik. Bu sayede daha çok faaliyetler yaparak daha faydalı olacağız. Bu çalışmalarımız duyarlı gençlerimiz olduğu müddetçe devam edecektir. Tüm iş adamlarımız ve kurumlarımızın bize destek olmalarını ve olanak sağlamalarını temenni ediyoruz” dedi.

AYTEKİN DEMİRCİ

Kulüp Başkanı /Antrenör 0 543 499 51 26

BERKAN TURAN

Ju Jitsu Ardahan İl Temsilcisi / Kulüp Asistanı 0 552 404 38 48

Bu haber 2025 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK
MASKESİ OLMAYAN KALMAYACAK!
MASKESİ OLMAYAN KALMAYACAK!