Reklam
Bir Anıl Aksel klasiği daha!

Bir Anıl Aksel klasiği daha!

16 Ağustos 2018 - 12:22 - Güncelleme: 16 Ağustos 2018 - 12:43
Reklam

Ardahan İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atandıktan sonra birçok başarılı projelere imza atan Anıl Aksel, saatte 200 ton üretim kapasitesine sahip olan yeni asfalt üretim tesisini tamamladı.

Ardahan’a önemli yatırımlar kazandıran Aksel, proje, yatırım ve hibe konusunda Türkiye genelinde en çalışkan ve başarılı Genel Sekreter olarak anılıyor.

Yaklaşık 20 yıldır Ardahan’a hizmet veren Aksel, Ardahan’da başta Belediyeler olmak üzere tüm kurumlarla koordineli çalışıyor.

Ardahan İl Özel İdaresi tarafından Şavşat yolu üzerinde ki kampüste kurulan, saatte 200 ton üretim kapasitesine sahip olan yeni asfalt üretim tesisinde kurulum çalışmaları tamamlanarak test aşamasına geçildi.

Kurulumu tamamlanan tesisi ziyaret eden Vali Mehmet Emin Bilmez ve AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Özel İdare Genel Sekreteri Anıl Aksel’den bilgi aldı. Tesisin kurulumunun tamamlandığını aktaran Genel Sekreter Aksel, yaklaşık ikin bin ton asfalt depolama kapasitesine sahip tesisin köy yollarına ve belediyelere 24 saat sıcak asfalt sağlayacağını, şuan itibariyle test aşamasına geçildiğini bildirdi.

Özel İdarenin çabaları sonucu kente kazandırılan tesisin Ardahan’ın saatte 200 ton asfalt üretme kapasitesine sahip olduğunu söyleyen Vali Bilmez, tesisin tam kapasite çalışmasıyla birlikte köy yollarının sıcak asfaltla kaplanacağını kaydetti.

Milletvekili Atalay da tesisin Ardahan’a değer kattığına değinerek, kısa vade içerisinde büyük hizmetler vereceğine inandıklarını kaydetti.

Bu haber 3211 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli