Reklam
BİNA İNŞA EDEREK ÜNİVERSİTE İNŞA EDİLMİYOR!

BİNA İNŞA EDEREK ÜNİVERSİTE İNŞA EDİLMİYOR!

26 Nisan 2019 - 21:19
Reklam

Saadet Partisi Ardahan İl Müfettişi Hakan Çapan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun niteliksiz üniversitelere yönelik yapmış olduğu açıklamalara ilişkin Ardahan’da bazı siyasiler ve STK başkanlarının tepkilerine cevap verdi.

Çapan: “Türkiye'nin Bilge Başkanı, Saadet Partimizin Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu'nun, 
AKP hükümetinin kurduğu eğitim ve altyapı açısından son derece #Niteliksiz#Üniversite'lere dikkat çekmek için yaptığı açıklamalarda örnek teşkil etmesi bakımından Ardahan Üniversitesi'ni de örnek vermesini saptırarak, çarpıtarak kendi başarısızlıklarını, gerek Türkiye'ye, gerekse de Ardahan'a verdikleri zararı örtmeye çalışmaktadırlar. Bu çevreler aynı zamanda da Sayın Genel Başkanımızın Ardahan kamuoyunda karalamak niyetini taşımaktadırlar” dedi.

Ardahan halkanın sayın genel başkanımıza olan teveccühünü azaltmak için ahlaki olmayan açıklamalar yapan Akp'nin Ardahan da ki kifayetsiz Siyasilerini ve kendi başarısızlığını öğretmeye çalışan Ardahan Üniversitesi Rektörünü öncelikle kınıyoruz diyen Çapan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“AKP'nin aslında Ardahan'a Üniversite değil, Ardahan'a bilim kültür, gelişmişlik de değil, Ardahan'a başka şeyler yerleştirdiğini, gençliğimizin o güzel yıllarını çaldığını, ahlakını planlı bir şekilde nasıl bitirdiğini anlatmaya çalışıyoruz. Ardahan Üniversitesi'nin öğrenci sayısının her geçen gün hızla nasıl düştüğünü, olup biten her şeyi, bütün yönleriyle ve etkileriyle saygıdeğer Ardahan halkının önüne konuşacağız. Mademki bu ayıbın üstü açıldı, o halde Ardahan halkı ARÜ vahametini öğrenmelidir. 

Bizim niyetimiz; her ne iş yapılıyorsa yapılsın toplumun faydasına olsun diyoruz. Genel Başkanımızın iyi niyetli, yapıcı açıklamalarını amacından sapıtanlar, çarpıtanlar, bu vesileyle aslında kendi ayıplarını, becerisizliklerini, hatta milletimize ihanetlerini ortaya çıkarmış olacaklar.”

Bu haber 1208 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ardahan 75
  2 ay önce
  Ardahan\'a yazık yazık... Bu adamı ne diye çıkarıp konuşturuyorsunuz. Senin üstüne vazife mi
 • Şahin
  2 ay önce
  Dangalak görmemişseniz ahanda karşınızda.
 • Şahin
  2 ay önce
  Bilge başkan mı? İnsanla dalga geçmeyin.o karamollaoğlu dan bir halt olmaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor