Reklam
Başkan Demir, Pazarın nabzını tuttu

Başkan Demir, Pazarın nabzını tuttu

19 Eylül 2019 - 21:25

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Perşembe günleri kurulan Kapalı Halk Pazarını ziyaret ederek, Pazar esnafının sorunlarını dinledi ve hayırlı işler diledi.

Göreve geldiği günden bu yana esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Demir, pazar esnafını ziyaret etti. Pazar yerinde alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Demir, “Pazarcı esnafımıza ve hemşerilerimize güvenli ve huzurlu alışveriş ortamı sağlamak için çalışıyoruz. Hemşerilerimize kaliteli hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz. Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle ve görüşleri doğrultusunda hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Demir, "Esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. İlimizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaştık. Onların isteklerini, sıkıntılarını dinledik. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Yaptığımız hizmetleri esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir ilde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Ardahan’ımıza hep birlikte katkı sunacağız. Ardahan Kapalı Halk Pazarında temiz ve sağlıklı ürünlerin satılması, kurallara uyulması en büyük arzumuzdur” ifadesini kullandı.

Pazarcı esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demir, Pazar esnafından alışverişini yaptıktan sonra hayırlı işler dileyerek alandan ayrıldı.

Bu haber 727 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • yasin KAYIKÇI
  4 ay önce
  Ne kadar güzel halkla iç içe buluşmak sohbet etmek takdire Şahan devamını bekler çalışmalarınızda başarılar dilerim
 • Murat dündar
  4 ay önce
  Arkadaşlar bu önemli bir şey mi önemli o*** hizmet bunların hemen hepsi belediyeciligi bilmiyorlar biraz geçmişten ders çıkarmak gerek arkadaşlar bunların hemen hepsi belediyeciligi tayyip erdoğandan öğrendilr
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kalp krizi geçiren polis, hayatını kaybetti
Kalp krizi geçiren polis, hayatını kaybetti
KÖPRÜLÜ VE YAKUTİYE KARDEŞ OLDU
KÖPRÜLÜ VE YAKUTİYE KARDEŞ OLDU