Reklam
BAŞKAN DEMİR’DEN İSTANBUL VE İZMİR ÇIKARMASI

BAŞKAN DEMİR’DEN İSTANBUL VE İZMİR ÇIKARMASI

17 Mayıs 2019 - 10:51
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir,  Ardahan Belediyesiyle kardeş Belediye olacak Belediye Başkanlarına ziyaretlerde bulundu.

BAŞKANLARIN ARDAHAN’A SELAMI VAR

Başkan Demir, başta hemşerimiz Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt olmak üzere, Ardahanlı hemşerilerimiz Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ziyaret etti. Demir, ayrıca CHP İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve Urla Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz'u ziyaret etti.

Ziyaretlerde Ardahan Belediyesiyle, İzmir, Bakırköy, Esenyurt, Kadıköy ve Şişli Belediyeleriyle kardeş belediye projeleri ele alındı.

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nı ziyaret eden Başkan Demir, Başkan Odabaşı’nı Ardahan’a davet etti.

Başkan Demir ilk olarak, Ardahanlıların İstanbul’da en çok ikamet ettiği ilçe olan Esenyurt’ta Belediye Başkanı seçilen Göleli hemşerimiz Kemal Deniz Bozkurt’u ziyaret etti.

Hayırlı olsun ziyareti için Esenyurt’ta gelen Ardahan Belediye başkanı Faruk Demir’i Esenyurt Belediye binasında Başkan Yardımcısı Selçuk Günerhan, Dış İlişkiler Müdürü Metin Karakoç Karşıladı.

Başkanlık makamına çıkan Demir, bir süre Kemal Deniz Bozkurt  ile sohbet etti.  Hayırlı olsun temennilerin de bulunan Demir’e Başkan Bozkurt  teşekkür ederek çıkmış oldukları bu yolda başarılar diledi.

Ayrıca Ardahan Kültür Evi Başkan Yardımcısı aynı zamanda Posof Dernek Başkanı, Gazeteci Mihrican Deniz’le de bir araya gelen başkan Demir, çalışmaları ve bölge ile alakalı yapacakları hakkında kısa bilgi verdi. Başkan Demir, Şişli ve Bakırköy Belediyelerinin ardından İstanbul’da faaliyet gösteren Ardahan Derneklerine ziyaret gerçekleştirdi. Fox TV'nin başarılı Genel yayın yönetmeni hemşerimiz Doğan Şentürk ve çeşitli STK Başkanları ve temsilcileriyle de bir araya gelen Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Kars Belediyesinin düzenlediği “Yerel Yönetimler ve Sağlık Çalıştayı” programınada katılarak burada yerel yönetimler alanında önemli açıklamalarda bulundu. 

Başkan Demir, geçtiğimiz haftalarda Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la da bir görüşme yapmıştı. 

Bu haber 2472 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soruşturma başlatıldı
Soruşturma başlatıldı
Komşuda deprem paniği
Komşuda deprem paniği