Reklam
Başkan Demir’den davet

Başkan Demir’den davet

21 Temmuz 2019 - 14:45
Reklam

Ardahan Valiliğinde 'Bal Festivali' konulu yapılan toplantı sonucu, Ardahan Belediyesi tarafından bu yıl 18'inci kez düzenlenecek olan Ardahan Ulusal Kültür ve Bal Festivalinin 02-03-04 Ağustos 2019 tarihi arasında gerçekleştirilmesine karar verildi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 18'inci kez düzenlenecek olan Ardahan Ulusal Kültür ve Bal Festivali öncesi dünyadaki tüm Ardahanlıları festivale davet etti.

Başkan Demir: “Tüm Ardahanlıları, 2.3.4 Ağustos 2019 tarihlerinde Türkiye’nin en önemli arı ırkı olan Kafkas arı ırkının gen merkezi olan Ardahan’da Bal festivalimize bekliyoruz. Kimler mi var, ilk gün Anadolu Rak müziğinin Anadolu Pop müziğinin dünyadaki temsilcisi Cavit Berkay ve Moğallar,  İkinci gün Gurup Gündoğarken sizlerle olacak ve son gün, türkülerin kıralı türkülerin usta yorumcusu Hüseyin Turan bizlerle olacak. Tabi ki yöremizin bir birinden değerli ozanları ve geleneksel türkü sanatçılarımız bizlerle olacak. Ardahan balı Türkiye’nin en önemli balıdır, Anzer balı ile yarışa girdik, çünkü bizim coğrafyamız üzerinden uçak dahi geçmeyen havası en temiz tek fabrika olmadığı için kimyasal salgı ve kimyasal tohumun olmadığı tek il serhat Ardahan 2.3.4 Ağustos’ta bütün Ardahanlıları ve Ardahan sevdalısı Ardahan dostlarını Ardahan’a bekliyoruz” dedi.

https://www.facebook.com/faruk.demir.54/videos/2397120093688919/?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARD9aNQEQc-d1yByL-QP7eSFI1mUnN-EVj7rZsZZ2dn2bYzBpJtjskaE4xbaSvjdVzXMF161fBuElBKR&hc_ref=ARSGedxEsiHPszkaPAdwlJ5MRJ9WX_p124DOkoO4rQFRJmkiOi2Wvg_Q8mgZfdanZxU

Bu haber 2059 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sedat cetin
  4 ay önce
  Ya bune mogollar fe*** gündogarken hüseyın turan boşişler ugraşmayın yöresel sanatcılar nerde parayı bunlara verin yöresel sanatcıları bedava getırın mıllet bunları dinlemez
 • Metin bey
  4 ay önce
  Ağzınıza sağlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ