Reklam
Başkan Demir, Ardahan’da sorun çok!

Başkan Demir, Ardahan’da sorun çok!

23 Ekim 2019 - 18:44

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, ‘HALK GÜNÜ´ toplantısında vatandaşları makamında ağırladı.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir ‘bu şehrin asıl sahiplerini dinleyeceğiz´ sloganıyla Halk Günü toplantılarının startını geçen hafta vermişti. Bugün ikincisi gerçekleşen toplantıda vatandaşlar sordu, Başkan Demir yanıtladı ve not aldı.

Toplantıda özellikle işsizlik, imar ve dolmuş güzergahları konusu sıkça gündeme geldi. Ayrıca Başkan Demir, makamında ağırladığı vatandaşlara Belediyenin, Meslek edinme kursları, Yaşlı Bakım Evi, Kreş ve diğer sosyal alanları kapsayacak projelerini anlattı.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye ve onları dinlemeye çalışıyoruz diyen Başkan Demir: “Amacımız, sorunları birinci ağızdan dinlemek ve birlikte çözmektir. Başlattığımız hizmet atağına rağmen elbette her mahallemizin hala ihtiyaçları, birikmiş sıkıntıları var. Bütün sorunları en kısa zamanda çözmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Belediyemiz bütçesini en verimli ve etkin şekilde halkımızın ve mahallelerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetlerde kullanıyoruz. Kısa süre içinde önemli çalışmalara imza attık. Sorunları devrim yaparak birkaç yıl içerisinde çözeceğiz. Başlangıç olarak belediyedeki kiralık araç devrine son verdik” dedi.

Bu haber 2088 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İLK KAR TRENİ, ÇILDIR’A GELDİ
İLK KAR TRENİ, ÇILDIR’A GELDİ
FİDAN ATMACA’YA YAŞAYAN İNSAN HAZİNESİ ÖDÜLÜ
FİDAN ATMACA’YA YAŞAYAN İNSAN HAZİNESİ ÖDÜLÜ