Reklam
BAŞKAN’DAN AHMET HAKAN’A: BİLMEDEN SALLAMIŞSINIZ! …

BAŞKAN’DAN AHMET HAKAN'A: BİLMEDEN SALLAMIŞSINIZ! …

11 Ağustos 2019 - 11:13
Reklam

Ardahan Belediye Başkan'ı Faruk Demir, Atatürk büstü açılışı için eleştiride bulunan Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'a yanıt verdi: Bilip bilmeden sallamışsınız....

Ardahan Belediye Başkan'ı Faruk Demir, Ahmet Hakan'ın yazısına sosyal medya'dan yanıt verdi:

"Hürriyet gazetesinden Ahmet Hakan masa başından Ardahan ile ilgili bir haber yapmış. 

Baştan aşağı yanlış. 

1) Atatürk’ten niye rahatsız oldunuz

2) Heykeli Ardahan Belediyesi değil alttaki fotoğrafta Genel Başkanımız ile tokalaşan hemşehrimiz, Sn Av Ergün Özer yaptırdı. 

3) Sayın Genel Başkanımız Türkiye genelinde belediye aldığımız yerlerde halka teşekküre ve biz başkanları ziyarete çıktı. Bu Trabzon Artvin Ardahan’ı kapsaya çalışma gezisi ve Ardahan 18 Bal Festivalimizi onurlandırdı. 

4) Heykelin üzerindeki kırmızı örtünün Buton a basmayla hiçbir alakası yok. Bilmeden sallamışsınız, örtü elle açılacaktı öylede oldu. 

Buton formalite ve her davetliye bir buton olmayacağına göre birkaç kişi bir butona dokunmuş. Eğer Ardahan ı gerçekten merak ederseniz Sn Yavuz Donat üstad gibi zahmet edip Anadolu’ya gelir yerinde görür bu boşluğa da düşmezdiniz. Yazdığınız hiçbir satır tam doğruyu yansıtmıyor. 

Hem Ardahan Belediyesi hem de tüm CHP’li belediyeler tıpkı Atatürk’ün yaptığı gibi dünden kalan borçları ödeyip kalkınma hamlesi başlatacağız.  Çakma Atatürkçüler gibi sıkışınca Atatürk’ü ağzına alanlar değildir CHP kadroları."

Bu haber 656 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • burak75
    3 ay önce
    sayın başkana sormak lazım heykelini dikince en kral atatürkçü mü olunuyor?heykeli diktiren vatandaş çok meraklıysa heykeli evinin önüne dikseydi;yokk eğer amaç ardahana hizmetse oraya harcadığı parayla ardahanın bir eksiğinin giderilmesine yardım etseydi..Ve vallahi de atatürk yaşasaydı bunu böyle isterdi..Heykelini dikmekle atarürkçü olunmaz..90 yıldır bunu anlamadı szin zihniyet..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ