Reklam
BAL YARIŞMASINDA SKANDAL İDDİA

BAL YARIŞMASINDA SKANDAL İDDİA

02 Ağustos 2019 - 18:44
Reklam

Ardahan Belediyesi tarafından düzenlenen 18. Ardahan Ulusal Kültür ve Bal Festivali için İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne yaptırılan ‘En İyi Bal Yarışması’ için skandal iddia ortaya atıldı.

Alınan bilgilere göre,  Ardahan Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde yapılan bal yarışması sıralamalarının değiştiği iddia edilirken, Festival öncesi bütün hazırlıkların tamamlandığı, konuklara ikram edilecek ve sergilenecek ballarla ilgili yapılan yarışmada derecelerin belirlendiği fakat daha sonra bu sıralamanın değiştiği ileri sürüldü.

Bu haber 1863 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Harun
  2 ay önce
  Gazeteciler bu durumu araştırmalı. Kokmuş, kokusu buralara geliyor. Bal veren üreticiler şikayetçi olmalı ve ilgililer takipçisi olmalı.
 • İsim Önemli Değil
  2 ay önce
  Sıralama değişmiş. Gerekçe karı koca dereceye gitmiş. Başvuru ednasında karı koca başvurmaz diye böyle bir şart var mıydı? Yok. Neden aldınız o zaman başvuruyu. Dereceye giren karı kocaya neden haber verdiniz dereceye girdiklerini? Sonra ne oldu da dereceye karı koca giremez deyip iptal etiniz. Bunlar vahim bir durum. Asıl vahim o***. Balı teslim a*** personelin değerlendirme komisyonuna girmesi. Yani balın kime ait olduğunu bilen biri komisyona giriyor. Bu nasıl bir tarafsızlık. Bu yıl olmadı. Skandal az kalır.
 • :)
  2 ay önce
  Şaka gibi. Bu yıl ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soruşturma başlatıldı
Soruşturma başlatıldı
Komşuda deprem paniği
Komşuda deprem paniği