Reklam
ATSO’nun seminerine katıl, Dünyaya açıl

ATSO’nun seminerine katıl, Dünyaya açıl

19 Eylül 2019 - 19:20

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci, ATSO ev sahipliğinde ve organizatörlüğünde, Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği( DAİB) işbirliği ile Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri düzenleneceğini bildirdi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci yaptığı açıklamada; “20 Eylül 2019 tarihinde Saat 09:00´da Odamız Toplantı Salonunda Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri düzenlenecektir. Seminer Ticaret Bakanlığı uzmanları tarafından verilecek olup, tüm üyelerimiz faydalanabilirler” dedi.

Başkan Demirci; “Seminerlerde, ihracatta sağlanan devlet yardımları, pazara giriş engelleri ve çözüm yolları, Ülke Masaları, Rusya-İran-Gürcistan pazarına ihraç imkanları ve iş dünyası için ticari bilgiye erişim konuları işlenecektir. Gerçekleştireceğimiz seminer üyelerimiz ve ihracatçı firmalarımız için büyük önem taşımaktadır. Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 20 Eylül 2019 Cuma Günü Saat 09:00-13:00 arasında Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. Seminere üyelerimizi ve tüm Ardahanlıları bekliyoruz” diye konuştu.

Bu haber 375 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kalp krizi geçiren polis, hayatını kaybetti
Kalp krizi geçiren polis, hayatını kaybetti
KÖPRÜLÜ VE YAKUTİYE KARDEŞ OLDU
KÖPRÜLÜ VE YAKUTİYE KARDEŞ OLDU