Reklam
Atalay’dan Demir’e hayırlı olsun ziyareti

Atalay’dan Demir’e hayırlı olsun ziyareti

13 Mayıs 2019 - 01:06
Reklam

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, 31 Mart seçiminde Ardahan Belediye Başkanı seçilen CHP’li Faruk Demir’i makamında ziyaret etti. 

AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın ile birlikte ziyaret ettiği Başkan Demir’e görevinde başarılar dileyen Milletvekili Atalay, ziyaretinde Başkan Demir’e iki de müjde verdi. Seçim sürecinin bittiği vurgusunu yapan Vekil Atalay, ziyarette, “Hepimizin görevi Ardahan’a hizmet etmektir” diyerek Ardahan Belediyesine ilk etapta 1 cenaze aracı ile 1 ambülans kazandıracaklarını söyledi. Belediyenin ihtiyaçları hakkında bilgi alan Vekil Atalay, il merkezinde olduğu kadar ilçe belediyelerinin de ihtiyaçları konusunda elinden gelen gayreti göstereceğini kaydetti.

Bu haber 2099 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet Soylu
  5 ay önce
  Bir diğer konu malum yöremiz hayvancılıkla uğraşıyor.Kışın aç ka*** çoban köpekleri şehrimize iniyor.Bu hayvanlar için belediyemiz münhal yerler hazırlamalı , lokantalardan , evlerden arda ka*** yemekler bu hayvanlara verilmelidir.Yani buda bir hizmettir.Belediyemiz bu konu da öncü olabilir.Malum dışarısı çok soğuk aç ka*** köpekler , aç kalınca tehlike oluşturabiliyor.Belki yazdıklarıma bazıları gülebilir ama bence önemli ve belediyemizden , lokantalardan , kasaplardan yiyecek kalıntılarının şehrin münhal bölgelerinde hayvanlara dağıtılması iyi olur.
 • mehmet avşar
  5 ay önce
  Hayırdır Niye Gelmiş Atalay,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soruşturma başlatıldı
Soruşturma başlatıldı
Komşuda deprem paniği
Komşuda deprem paniği