Reklam
AŞOB’da aday bolluğu, Tayfun Aşık’da adaylığını...

AŞOB’da aday bolluğu, Tayfun Aşık’da adaylığını açıkladı

Önümüzdeki aylarda yapılacak Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlık seçimi öncesi aday yoğunluğunun olması dikkatlerden kaçmıyor.

19 Eylül 2017 - 23:29
Reklam

Mevcut Başkan Yılmaz Özer ve daha önceki rakibi Ufuk Gedikoğlu'nun aday olduğu AŞOB'da, Asim Özer'de adaylığını açıklamıştı.

TAYFUN AŞIK, SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ADAY OLDUM

AŞOB’a aday olmak için seçim startı veren Tayfun Aşık, “Ardahan´da şoförler odası hak ettiği noktada değildir hedefimiz hak ettiği yere taşımaktır” dedi.

Aday olma sürecini uzun bir istişare ve Ardahan kamuoyu ve şoför esnafının desteği sonucunda aldığını açıklayan Aşık: “Bizler meslektaşlarımıza hizmet etmek için bu yola çıkmış bulunuyoruz.  Açılan kapılarda gördüğümüz sıcak yüzler, bizim çalışma şevkimizi artırdı. Buda bizlere artık bir değişimin olması gerektiğini göstermektedir” dedi.

Başkan Aşık, adaylığımı açıkladığım bu gün itibariyle tüm şoför arkadaşlarıma şunu taahhüt ediyorum; “ister taksici, ister minibüsçü, ister kamyoncu ve isterse servisçi olsun, hiçbir şoför arkadaşımızın sorunu kulak arkası yapılmayacak. Sorun neyse, nerede çözülmesi gerekiyorsa o arkadaşımızla birlikte kimin makamına gitmemiz gerekiyorsa gidip o sorunu çözeceğimizi söylüyorum. Her ay tüm şoför arkadaşlarımızla birlikte bir araya gelip hem sorunlarımızı konuşacağız, hem de kazançlarımızın daha da artması için neler yapılması gerektiği noktasında fikir alışverişinde bulunacağız. En önemlisi tüm şoförlerimize karşı şeffaf olacağız. Şoförler odasında ne yapılıyorsa, hangi kararlar alınıyorsa bundan tüm üyelerimizin bilgisi olacak. Adaylığım Ardahan´ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Amacımız şoförler odasını, üyesine ve Ardahan halkına daha iyi hizmet veren bir kurum haline dönüştürmektir” şeklinde konuştu.

Bu haber 1910 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ