Reklam
Askeroğlu Erkunt Traktör Galerisi açıldı

Askeroğlu Erkunt Traktör Galerisi açıldı

Ardahan genelinde ilk defa modern tarım araç ve gereçlerini çiftçi ile buluşturan Askeroğlu Erkunt Traktör Galerisi yeniden hizmete açıldı.

15 Nisan 2018 - 21:43

Oltu Caddesi İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü karşısında Erkunt marka traktör galerisini açan Göle’nin saygın esnaflarından olan Ahmet Murat Askeroğlu, çiftçiye ve üreticiye en güzel hizmeti vermek için çalışacaklarını söyledi. 

Tüm tarım ekipmanları ile son model güçlü traktör olan Erkunt markasını Göleli hemşerilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Ahmet Murat Askeroğlu: “Erkunt Traktör olarak belirlediğiniz hedefe ulaşmak için temelinde koşulsuz müşteri memnuniyeti olan bir kalite politikası öngörmüştür. 
Bu çerçevede müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı, uluslararası kalite ve standartlarda ürünleri geliştirmeyi, üretmeyi ve pazara sunmayı, sözleşme koşulları ve yasal yükümlülüklerle birlikte kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı ve bu sistemin etkinliğini de sürekli olarak iyileştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir” ifadesini kullandı. 

Bu haber 2467 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 3 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP Ardahan'da tek yürek, tek yumruk
CHP Ardahan'da tek yürek, tek yumruk
Ardahanlı kızlar dünyayı salladı!
Ardahanlı kızlar dünyayı salladı!