Reklam
Asim Özer: Ardahan ortak değerimizdir!

Asim Özer: Ardahan ortak değerimizdir!

23 Şubat 2019 - 10:02
Reklam

Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Asim Özer, Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98’ıncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Asim Özer yayımladığı mesajında şunlara yer verdi; “Serhat şehrimiz Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde, her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla ve heyecanla kutluyoruz. Düşman işgali altında kadını, erkeği ve çocuğuyla çok zor şartlarda büyük bir kahramanlık gösterilerek kutsal vatan topraklarının bağımsızlığı için kahramanca mücadele eden, bu uğurda şehitlik mertebesine ulaşan Ardahanlı şehitlerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle yâd ediyorum. Tarihini ve geçmişini iyi bilmeden geleceği inşa etmek mümkün değildir. Bu nedenle kurtuluş günlerimiz; tarihe ışık tutması, geleceğimize yön vermesi açısından son derece önemlidir. Tarihimizden ders çıkararak geleceğimize emin adımlarla yürüyebilmek için bizlere düşen görev; kendine has tabiatıyla, kültürüyle ve zengin bir tarihi değerlere sahip ilimizin kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır.

Bu anlamda öncelikle hepimizin ortak değeri, Ardahan ve ülkemiz olmalıdır. Bin yıllık gönül bağımızla sevgiyi ve hoşgörüyü yüreğinde yaşatan, ortak yaşama kültürünü oluşturmuş huzur kenti Ardahan’da bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece gelecek günlerimiz çok daha güzel olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Ardahan’ımızın 98. kurtuluş yıl dönümünü yürekten kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Bu haber 332 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli