Reklam
Reklam
Ardahan’ın en büyük giyim mağazası açıldı

Ardahan'ın en büyük giyim mağazası açıldı

09 Şubat 2019 - 16:30 - Güncelleme: 11 Şubat 2019 - 13:58
Reklam

Ardahan Kaptanpaşa Mahallesi’nde bay, bayan ve çocuk iç giyim üzerine faaliyet gösteren mağaza açıldı.

Özer kardeşlerin işletmeciliğini üstlendiği, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Milli Egemenlik Parkı karşısında ki mağaza önümüzdeki günlerde görkemli bir törenle açılacağı öğrenildi.

Ardahan’da giyim üzerine kurulan en büyük mağaza unvanını elde eden ve 5 kat olarak müşterilere hizmet vermeye başlayan X-Deniz AVM, Ardahan’da birçok kişiye iş istihdamı sağlıyor.

İşletme hakkında bilgiler veren Mehdi Özer, “Giyim sektöründe Ardahan’da marka olma yolunda emin adımlarlar ilerliyoruz. Ardahan’da kazandığımızı Ardahan’da yatırıma dönüştürüyoruz. Giyim sektörü şehrimiz için ciddi bir ihtiyaçtır. Biz bu ihtiyacı dikkate alarak 5 katlı bir AVM açtık. Burada her yaş grubu ve her mevsim için ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz kaliteli olduğu gibi vatandaşın bütçesine de uygundur. 5 katlı giyim mağazamızda vatandaş istediği her şeyi bulabilir. Giyim konusunda Ardahan’ı dışarıya bağımlı olmaktan kurtardık. Tecrübeli ekimizle ve yeni yerimizde halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Önümüzdeki günlerde resmi açılışımızı görkemli bir şekilde yapacağız” dedi.

Bu haber 2239 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Metin Nakış
  5 ay önce
  Hayırlı uğurlu olsun allah bol bereketli kazanç nasip etsin
 • Serhat özkaçak
  5 ay önce
  Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın Bereketli bol kazançlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOÇLAR OTOMOTİVDEN BİLGİSAYARLI HİZMET
KOÇLAR OTOMOTİVDEN BİLGİSAYARLI HİZMET
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN