Ardahan İl Derneğinden ısıtan yardım

Ardahan İl Derneğinden ısıtan yardım

Merkezi İstanbul Kartal’da bulunan Ardahan İl Derneği soğuk kış gününde öğrencilere bot, kaban ve giyecek yardımında bulundu.

09 Şubat 2018 - 23:14 - Güncelleme: 10 Şubat 2018 - 00:25

Ardahan İl Derneği Başkan Yardımcısı Deniz Aydemir başkanlığında Damal İlçesine bağlı Burmadere Köyü İlköğretim okulunda bulunan bütün öğrencilere kışlık bot, kaban ve giyecek yardımı yapıldı.

Son yıllarda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Ardahan İl Derneği, özellikle eğitime yönelik çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Ardahan İl Derneği Başkan Yardımcısı Deniz Aydemir, “Derneğimizin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Burmadere köyündeki çocuklarımıza kışlık bot ve giyecek yardımında bulunduk. Bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Bizler biliyoruz ki; bu çocuklar bu şehrin bu ülkenin geleceğine yön verecek zekaya ve yeteneğe sahipler. Onların fırsat eşitliğine ihtiyaçları var. Onların sahip çıkılmaya ihtiyaçları var. Bizlerde büyük şehirlerdeki dernekler olarak bu çocuklarımıza elimizden geldiği kadar sahip çıkmaya, onlara kılavuz olmaya çalışacağız” dedi.

BAŞKAN ÖNAL’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Merkezi İstanbul Kartal’da bulunan Ardahan İl Derneği soğuk kış gününde öğrencilere bot, kaban ve giyecek yardımında bulunması nedeniyle teşekkür eden Damal’ın başarılı Belediye Başkanı Ergin Önal, “İstanbul Ardahan İl Derneği Yöneticilerine soğuk kış mevsimine yaptıkları bu sıcak ve samimi katkıdan dolayı öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

VALİ BİLMEZ, İSTANBUL ARDAHAN İL DERNEĞİNİ KABUL ETTİ

Vali Mehmet Emin Bilmez, İstanbul Ardahan İl Derneği Başkan Yardımcısı Deniz Aydemir ve dernek yönetimini makamında kabul etti. Vali Bilmez, kabulde dernek yöneticileriyle bir süre sohbet etti.

Ardahan İl Derneği Başkan Yardımcısı Deniz Aydemir başkanlığında heyet daha sonra Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy’u da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Köksoy, Belediye çalışmaları ve projeleri hakkında Ardahan İl Derneği yönetimini bilgilendirdi. Sıcak ve samimi havada gerçekleşen ziyarette gelecekle ilgili yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Ardahan İl Derneği Yönetimi daha sonra CHP Ardahan İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bu haber 2069 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaymakam Gün: Disiplinli bir kent olacağız
Kaymakam Gün: Disiplinli bir kent olacağız
Gültekin, seçim manifestosunu açıkladı
Gültekin, seçim manifestosunu açıkladı