Reklam
Reklam
Reklam
Ankara Federasyonu’ndan Ardahan’a çıkarma

Ankara Federasyonu’ndan Ardahan'a çıkarma

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu 20 genci Ardahan'a getirerek turistik yerleri gezdirip yaz ve kış turizmi hakkında bilgi verdi.

12 Şubat 2018 - 15:52

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi yapmış olduğu açıklamada, “Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu olarak Ardahanımızın tarihi ve turistik yerlerinin tanıtımı ve Türkiye´nin Edirne´den Kars´a değil Edirne´den Ardahan´a olduğunu anlatmak için dünya genelinde geziler düzenleyip tanıtımlar yapan tamamı gençlerden ve üniversite öğrencilerinden oluşan “Hadi Kalk Gidiyoruz” grubunu Ardahan´a getirdik. Kendilerine Ardahan´ı gezdirerek yaz ve kış turizmini anlattık. Bu grup Ardahan´ın tarihi ve turistik yerlerini gezip buraların tanıtımı hakkında gerekli bildirimleri sosyal medyadan ve kendi illerinde yapacaklar. Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu olarak bu tür organizasyonları ve ilimizin tanıtımı için ne gerekiyor ise onları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

ERGÜDER ŞİMDİ'DEN SERHAT SPOR'A DESTEK ÇAĞRISI

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi, Serhat Ardahanspor için destek çağrısında bulundu. Başkan Ergüder Şimdi yaptığı açıklamada şunlara yer verdi: 

"Ardahan spora destek vermek her Ardahanlının, kendisini Ardahan'ın temsilcisi gibi gören herkesin görevidir ve borcudur. Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu olarak bu düşünce ile Ardahan’ın kurtuluş günü 23 Şubat’ta bu yıl Ardahan da Ardahaspora destek vererek Ardahan'da düzenleyeceğimiz programla kutlayacağız Ardahanspor'a destek davetiyesinin bağış bedeli davetiye başına 20 TL olup destek verecek Ardahanlı olsun yada olmasın herkese şimdiden teşekkür ediyor bağışta bulunacak herkesin ismini federasyonumuz facebook sayfasında ve yakında açılacak olan web sayfamızda ilan edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Bağış yaparak davetiye isteyecek hemşerilerimiz federasyonumuzun Türkiye iş bankası Ankara Cevizlidere Şubesindeki TR69 0006 4000 0014 1580 0309 41 Nolu hesabına havale yaparak davetiyelerinde federasyonumuzun muhasibi Metin Gültekin’den isteyebilirler. Öte yandan Ardahan'da yapılacak konser ücretsiz olup iletişim için 0 538 700 15 70 numara aranmalıdır” dedi. 

Bu haber 1066 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaymakam Gün: Disiplinli bir kent olacağız
Kaymakam Gün: Disiplinli bir kent olacağız
Gültekin, seçim manifestosunu açıkladı
Gültekin, seçim manifestosunu açıkladı