Ali Rıza Nasıroğlu’ndan yeni yatırım atağı

Ali Rıza Nasıroğlu'ndan yeni yatırım atağı

Konu Ardahan ve memleket olunca hiç tereddütsüz elini değil gövdesini taşın altına koymaya her zaman hazır olan İş adamı Ali Rıza Nasıroğlu, Ardahan’da yeni yatırımlar için kolları sıvadı.

05 Ocak 2018 - 16:51 - Güncelleme: 05 Ocak 2018 - 17:18

MAKTEKSER, İş Makineleri Liman Vinçleri İmalat Bakım ve Onarım San. Tic. Aş. Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Rıza Nasıroğlu, Ardahan’da bünyesinde yaklaşık 30 kişi çalıştırıyor ve istihdam sağlıyor. Uzun zamandır yemek, temizlik ve onarım üzerine birçok dalda yatırımı bulunurken, Ardahan’da 3 Bin öğrenciye sıcak yemek dağıtımının gerçekleştiği imalathaneyi Ardahan Haber Merkezi olarak ziyaret ettik. Son derece modern ve hijyenik bir ortamda üretilen yemekler, kalifiyeli personel tarafından öğrencilere zamanında ve sıcak bir şekilde ulaştırılıyor.

MAKTEKSER, İş Makineleri Liman Vinçleri İmalat Bakım ve Onarım San. Tic. Aş’nin bünyesinde hizmet veren Yemek İmalathanesinin başarılı ve genç Müdürü Erdal Morkoç, çalışmalarla ilgili yerel ve ulusal basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

Nasıroğlu Ailesinin Ardahan’a hiçbir ticari kar beklemeden yatırım yaptığını aktaran Morkoç, “Ardahan’da Ali Rıza Nasıroğlu gibi iş adamları sayısının artmasını istiyoruz. Her gelen yeni yatırım, işsizliği azaltırken göçüde önlemektedir. Yemek imalathanemiz 10 bin kişilik kapasiteli olup, İSO ve TSE marka almış tamamen krom malzemeler kullanılmaktadır. Yemeklerimiz ilimizin birçok yerine kalitesini ve sıcaklığını bozmadan öğrencilerimize ulaştırılmaktadır. MAKTEKSER firmamız yeni ve daha büyük kapasiteli bir yemek fabrikası kurmak için arsasını almış ve önümüzdeki sezonda inşaat projesine başlayacaktır. Yine Ardahan Organize Sanayi Bölgesinde Plastik Fabrikası kurmak için harekete geçmiş, ön fizibilite çalışmalarına başlamıştır” dedi.

Bu haber 1380 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı