Reklam
AK Parti İl Başkanına sıcak karşılama

AK Parti İl Başkanına sıcak karşılama

25 Temmuz 2018 - 13:11
Reklam

24 Haziran seçimleri sonrası AK Parti Ardahan İl Başkanlığına vekalet eden Mutlu Şanlıtürk’ün görevi bırakması ardından AK Parti Ardahan İl Başkanlığına atanan Hakan Aydın’a sıcak karşılama.

Kongre Caddesi üzerinde bulunan parti binasına çoğunluğu kadınların ve gençlerin oluşturduğu bir kalabalıkla İl Başkanlığına geçen Aydın, burada partililere yönelik olarak kısa bir selamlama konuşması yaptı.

AK Parti’nin bir dava partisi olduğunu belirten Hakan Aydın, kendisiyle birlikte 20 kişinin AK Parti İl Başkanlığına aday olmak için müracaatta bulunduğunu, ancak AK Parti Genel Merkezinin bu görevi kendisine tevdi etmesinin mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını söyledi.

İl Başkanlığına 21 adayın başvurmasını partiye olan teveccühe bağladığını aktaran Aydın, “Bu bir cesaret işidir, diğer aday arkadaşlarımı da kutluyorum. Hepimizin amacı yerelde ve genelde partiyi daha büyük başarılara götürmektir. Partimizin kriterleri bellidir. Bu kriterler doğrultusunda yeni yönetimimizi oluşturup el birliği yaparak şehrimizin sorunlarına çözüm bulacağız. AK Parti ailesi olarak milletvekiliyle, belediye başkanlarıyla, kamu kurum ve kuruluşlarıyla koordineli çalışıp şehrimize katkı sunacağız. Bizi bu göreve laik gören AK Partinin değerli yöneticilerine de huzurunuzda teşekkür ediyorum. Görevimiz Ardahan’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bu haber 3130 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Ziraat Odasından önemli duyuru
Ziraat Odasından önemli duyuru