Reklam
Ak Parti’de yüzler gülüyor, hedef 2 - 0

Ak Parti'de yüzler gülüyor, hedef 2 - 0

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Başkanlık ve Milletvekili genel seçimler öncesi 21 Mayıs’ta açıklanan Milletvekili adayları ardından Ak Parti Ardahan İl Başkanlığında toplantı düzenlendi.

22 Mayıs 2018 - 20:41 - Güncelleme: 22 Mayıs 2018 - 20:52

AK PARTİ'DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Ak Parti Ardahan İl Başkanı Mutlu Şanlıtürk Başkanlığında parti binasında gerçekleşen toplantıya, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Çıldır Belediye Başkanı K. Yakup Azizoğlu, Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar, Göle İlçe Başkanı İlhan Gültekin, Çıldır İlçe başkanı Rıfat Vural, Posof İlçe başkanı Songül Ören, Damal İlçe Başkanı Nevriye Derdiyok, Hanak İlçe Başkanı Tanju Kilit, Ak Parti Kadın ve Gençlik Kollarının yanı sıra Ak Parti Ardahan İl Yönetimi de hazır bulundu.

Ak Parti’nin bir dava ve erdemliler partisi olduğunu açıklayan Başkan Şanlıtürk, “24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde milletvekili adayı gösterilen Prof. Dr. Orhan Atalay ve Yüksek Bilgisayar Mühendisi Halil İbrahim Dursunoğlu’nun milletvekili adaylıklarının başta ülkemize, Milletimize, Ardahan’a ve partimize hayırlı olsun” dedi.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerinin birlik beraberlik ruhuyla başarılı geçmesi için yoğun bir çalışma gerçekleştireceklerini açıklayan Şanlıtürk, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

SİYASİ KİMLİĞİMİZİN YANINDA DAVA SORUMLULUĞUMUZ DA VAR

“14 Ağustos 2001 AK Parti’nin kuruluşundan bu yana bu partinin başarısı için çeşitli kademelerde ter dökmüş, emek vermiş yaşayan veya Allah’ın rahmetine kavuşmuş dava arkadaşlarımızı selamla hayırla yad ediyorum.  AK Parti bir gönül ve tarih hareketi olduğu kadar, aynı zamanda bir erdemliler hareketidir. AK Parti kurulmadan önce yola çıkarken, Genel Başkanımız ve kurucu kadrolarımız bu hareketin adını erdemliler hareketi demişti. Geçen 17 yıl içinde AK Parti kadroları her aşamada erdemliler hareketi olduğunu ortaya koydu. Bu kadrolar içinden küskünler bekleyenler oldu, yol değiştirecek ve parti içinde ihtilaf çıkaracak diye bekleyenler oldu, ama görüldü ki, AK Parti kadroları her şeyden önce bir erdemliler hareketinin neferleri olduklarını her fırsatta gösterdiler. Onun için diyoruz ki Ak parti sadece siyasi kimliği olan bir parti değil sorumluluğu olan bir davanın adıdır.”

KOLTUK SEVDALISI DEĞİL HİZMET SEVDALISI OLMALIYIZ

Bu dava ne kadar güçlü olursa kanayan yaralara o kadar merhem olacak diyen Ak Parti Ardahan İl Başkanı Mutlu Şanlıtürk, “Aidiyet kardeşliğinin zedelenmemesi için ben değil biz diye bilmeliyiz. Koltuk sevdalısı değil Hizmet Sevdalısı olmalıyız. Ben yapmazsam kim yapacak, Bu gün yapılmazsa ne zaman yapılacak şuuruyla davaya olan aidiyetimizi en yüksek seviyelere çıkartmak zorundayız. Bu dava ne kadar güçlü olursa kanayan yaralara o kadar merhem olacak. Aidiyet Üstat Necip Fazılın diliyle, ‘Kim var diye seslenince sağına soluna bakmadan Fert Fert ben varım diyebilmek, her ferdin benim olmadığım yerde kimse yoktur’ duygusuna sahip olması demektir. Aidiyet, öleceğini bile bile komutanından emir aldığında gözünü kırpmadan hainleri anlının ortasından vuran Ömer Halis Demir cesaretidir” dedi.

İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR

Yoğun bir tempoyla son 2-3 hafta içinde 8 kıymetli aday arasından onlar kadar kıymetli ve onlarla birlikte anılacak 2 adayımızı seçmeye çalıştık. Aday belirleme süreci tamamlanmış olup, 1. Sıra Adayımız Prof. Dr. Orhan Atalay, 2. Sıra adayımız Yüksek Bilgisayar Mühendisi Halil İbrahim Dursunoğlu olarak genel merkezce belirlenmiştir. Ülkemize, İlimize ve Milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ederim. 24 Haziran’a kadar önümüzdeki 34 gün içinde gece ve gündüz, öğlen ve ikindin, yatsı ve seher her vakitte çalışmaya, 24 saat yetmiyorsa 25. saati bulmaya mecburuz. Bu 34 gün içinde sağınızdaki solunuzdaki komşularınız, kardeşleriniz, dostlarınız ahbaplarınıza AK Parti davasını anlatmaya ve onları bu davaya katılmaya çağrıda bulunmaya mecburuz. Öyle ki yeri gelir 1 oy seçim kazandırır, 1 oy seçim kaybettirir. Bu gün her zamankinden daha fazla partimize ve davamıza sahip çıkma vaktidir. İnşallah 24 Haziran’da bütün geçmiş seçimlerin rekorunu kırarak yüzde 55’e Ardahan’dan 2 Milletvekilinin 2’sinide alarak 2-0 yapacağız. İnanmak başarmanın yarısıdır. Allah bu kutlu yolda yolumuzu hayreylesin, akıbetimizi hayreylesin. Ülkemize, İslam dünyasına, gönül coğrafyamıza ve insanlık alemine tekrar hizmet etme şerefini bize nasip eylesin ve bu toplantının, ve seçimin ülkemize, komşu coğrafyalara, insanlık alemine hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 2301 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • siz bekleyin
  7 ay önce
  ardahan bu kürt lobisinden ne zaman kurtulacak
 • ibrahim
  8 ay önce
  bunlar mı bayram yapıyor baksana hepsinin üzerine kan gelmiş gibi bir halleri var davaya değil kişiye odak***mış bir yapı bence dizayn edilmeli en kısa sürede
 • Az kaldı
  8 ay önce
  Ya Allah’a aşkına bunlar dava adamımı bunlarda azıcık gurur varsa istifa ederler yoksa genel merkez zaten alır Osman Hale’n geliyormu o raya vay vay
 • Erbay karaçay
  8 ay önce
  Neyin davası davada dava herhalde cumhuriyet davası açıklayın bilelim Orhan Atalayı biliyoruz onun iki davası varda sizin ne davası var bilmiyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZEL ÖZEN: HALKIMIZ YERELDE KARDEŞ İTTİFAKI KURACAK
ÖZEL ÖZEN: HALKIMIZ YERELDE KARDEŞ İTTİFAKI KURACAK
Gün, Öğrencilerimizin sayısal zekaları çok yüksektir
Gün, Öğrencilerimizin sayısal zekaları çok yüksektir