Reklam
31 Projeye başlanılmadı!

31 Projeye başlanılmadı!

2017 yılı 3'ncü dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez başkanlığında gerçekleştirildi.

28 Temmuz 2017 - 15:27 - Güncelleme: 28 Temmuz 2017 - 16:01
Reklam

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcıları, İl ve İlçe Belediye Başkanları, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Bölge Müdürleri ve Kurumların İl Müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Bilmez, toplantının amacının yatırımcı kuruluşların bir önceki dönemde yaptıkları yatırımları değerlendirmek ve koordinasyonu gerektirecek hususları tespit etmek olduğunu söyledi.

Vali Bilmez konuşmasında, il genelinde 22 kuruluşa ait toplam 248 projenin olduğunu söyleyen Vali Bilmez, bu projelerden biten proje sayısının 28, devam eden proje sayısının 178, işe başlanmamış proje sayısının 31, ihale aşamasında olan proje sayısının ise 11 olduğunu kaydetti.

Vali Bilmez'in konuşmasının ardından ilgili kurum yetkilileri tarafından, kurum çalışmaları hakkında sunumlar gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca yapımı tamamlanan ve inşaat çalışmaları devam eden barajların durumu ile kamu yatırımları ve ödeneği mevcut olup, yıl içerisinde yapılması planlanan yatırımlar detaylı olarak ele alındı.

ARDAHAN'DA TURİZMİ GELİŞTİRME TOPLANTISI YAPILDI

Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Genel Sekreter Anıl Aksel, Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu ve diğer yetkililerin katılımı ile turizm yatırımlarının değerlendirilmesine yönelik bir toplantı yapıldı. Tarihi kongre binasında düzenlenen ve gündemin ana konusunun turizme yönelik olduğu toplantıda, Yalnızçam Kayak Merkezinin yeni telesiyej hattı ve kayak pistinin projeleri ile ilimizde yapılması planlanan diğer turizm yatırımlarının plan ve projeleri üzerinde değerlendirilmelerde bulunuldu.

VALİ BİLMEZ’DEN, İADE-İ ZİYARETLER

Vali Mehmet Emin Bilmez, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan siyasi parti il başkanlarına iadeiziyarette bulundu. Vali Bilmez, Adalet ve Kalkınma Partisi’ne ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı’na iadeiziyarette bulundu. Vali Bilmez, ilk olarak Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Yunus Baydar’ı işyerinde ziyaret etti. Ziyarette, İl Genel Meclis Başkanı Tavittin Coşgun hazır bulundu. Vali Bilmez, Ak Parti İl Başkanı Yunus Baydar, İl Genel Meclis Başkanı ve parti yöneticileri ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Vali Bilmez, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığına geçti. Vali Bilmez’i İl Başkanı Hülya Davutoğulları, parti yöneticileri ve Ülkü Ocakları İl Başkanı karşıladı. Karışlamanın ardından Vali Bilmez, parti binasına geçerek MHP İl Başkanı Hülya Davutoğulları, parti yöneticileri ve Ülkü Ocakları İl Başkanıyla bir süre sohbet etti. 

Bu haber 708 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Ziraat Odasından önemli duyuru
Ziraat Odasından önemli duyuru