15 TEMMUZ ANMA PROGRAMI

15 TEMMUZ ANMA PROGRAMI

15 Temmuz’un yıldönümü dolayısıyla hazırlanan “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri başladı.

12 Temmuz 2017 - 14:59

Ardahan Valiliği tarafından hazırlanan “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinlikleri kapsamında ilk olarak Vali Mehmet Emin Bilmez ve protokol üyeleri, Halilefendi Mahallesi’nde ki Şehitliği ziyaret etti. Şehitlikte yapılan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Kur’anı Kerim okundu. Dualar edildi. Vali Bilmez, beraberinde protokol üyeleriyle birlikte şehit mezarlarına karanfil bıraktı. Şehitlikte ki ilk programdan sonra, 15 Temmuz Şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Öğle Namazını müteakiben Ardahan Merkez Camiinde Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Şehitlerimiz, okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan dualarla yâd edildi. İlk günün programında son olarak, Milli Egemenlik Parkında yemek ikramında bulunuldu.

15 TEMMUZ ANMA PROGRAMI

Ardahan Valiliği’nce, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Anma Programı Hazırlandı. Vali Mehmet Emin Bilmez başkanlığında, 7 Temmuz 2017 Cuma günü yapılan toplantıya katılan kamu kurum ve kuruluşlarının, meslek odalarının, sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerileri ile hazırlanan 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. Yıldönümü Anma Programı, 11 Temmuz 2017 Salı günü saat:11.30’dan itibaren başlayacak. 11-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. Yıldönümü Anma Programı ise şöyle;

Bu haber 1029 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hurda malzemelerden makine yapıp, atölye kurdu
Hurda malzemelerden makine yapıp, atölye kurdu
Durançam Barajı sulama değil, elektrik üretecek!
Durançam Barajı sulama değil, elektrik üretecek!