Reklam
10. GÜNDE KILIÇDAROĞLU İLE YÜRÜYÜŞTE

10. GÜNDE KILIÇDAROĞLU İLE YÜRÜYÜŞTE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Ankara’dan İstanbul’a  ‘Adalet Yürüyüşü’ne’ CHP Ardahan 22. 23 ve 24 Milletvekili Ensar Öğüt de katıldı.

25 Haziran 2017 - 14:06

Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Öğüt, Türkiye’de bugün adalet arayanların bu ruhla yürüdüklerini söyledi.

Türkiye’de haksızlıkların diz boyu olduğunu ifade eden Öğüt,

“Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan zamanlardır. Bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun kutlanmalı. Bugün hiç birimizin ne hakkı, ne özgürlüğü ne de eşitliği var. Adalet yok. Her gün bir yurttaşımız haksızlıklarla karşı karşıya kalabilir. Bunun için adalet arıyoruz. Hukukun, demokrasinin olmadığı yerde yaşam hakkı da yoktur. Bu bayram dayanışmayı çoğaltalım. Bayramları, bayram gibi kutlayabilmek için adaletsizliklere, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı sesimizi daha çok yükseltelim.Mübarek Ramazan Bayramını kutlar; tüm İslam alemine ve insanlığa barış, huzur, mutluluk, hoşgörü getirmesini temenni eder, nice güzel bayramlar dilerim” dedi.

Bu haber 982 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ